Interaktywne Platformy Transformacji®

Dowiedz się więcej →

 

7

Fragmenty książki Interaktywne Platformy Transformacji. Rekonfiguracja

 

„Książka, którą trzymasz w rękach, jest wielowymiarowym przesłaniem do każdego, kto jest gotów do zmiany wizji samego siebie. Wszystko, czego do tej pory doświadczyliśmy, powstało w umyśle. Informacyjny przekaz obecnie dostępnej, nowej wibracji jest taki, by dać sobie przyzwolenie na inny sposób doświadczania. Celem jest przypomnienie sobie o naszym boskim pochodzeniu, by móc przekroczyć dualne, pełne cierpienia i konfrontacji postrzeganie. Świadomość jedności pozwoli nam żyć w miłości i zbudować nowe, szczęśliwe społeczeństwo”.

„Życie można przeżyć szczęśliwie, jeśli uświadomimy sobie potencjał, który sami stanowimy. Umiejscawianie możliwości, jakie mamy do dyspozycji, poza nami, jest nieporozumieniem. To my sami jesteśmy kreacją”.

PREMIERA KSIĄŻKI Katarzyny Świstelnickiej

Autorkę inspirują odkrycia fizyków kwantowych oraz naukowców nowej generacji, promujących świadome funkcjonowanie we współczesnym świecie. Konsekwencją kwantowego postrzegania rzeczywistości stała się jej uważność na komunikację z polem (kwantowym), które jest wszędzie i wszystkim. Jest to inteligentne Źródło, z którego wynika cały Wszechświat. Nośnikiem boskości pola jest eter. W sposób drobiazgowy, ale niezwykle lekko i ciekawie autorka odkrywa przed nami możliwości zmian, które, jej zdaniem, czekają ludzkość, gdy otworzy się ona na nowe doznania i odkryje w sobie gotowość do przekroczenia schematycznego pojmowania siebie. Opiera się przy tym na przekazie, który wydał jej się początkowo humorystyczny. Jednak, kiedy odkryła głębię informacji dotyczących praktycznie każdego człowieka, poczuła, że powinna się nimi podzielić z innymi. Procesy, którym poddaje się Ziemia, przebiegające także w kosmosie, są holograficznym odzwierciedleniem Całości Istnienia w nas. Wyraźnie tworzy się nowe, które dotyczy nas wszystkich. Warto mieć tego świadomość, by móc wykorzystywać wewnętrzną moc do kreowania własnej (a także globalnej), wymarzonej rzeczywistości.

Interaktywne Platformy Transformacji®

Istniejemy w morzu energii i informacji, sami wciąż emitując fale światła. Im wyższe są nasze wibracje, tym łatwiej istnieć w nowej rzeczywistości, którą wspólnie budujemy w świadomości z pomocą Interaktywnych Platform Transformacji®.